Kép: a nép önként lelkesedett és tapsolt, nem úgy mint Rákosi alatt parancsra, kényszerre
Olcsó népautót bárki szerezhetett és még olcsó áron nyaralhatott is, a legjobb körülmények között
Lengyelország meg akarja tiltani, hogy náci szimbólumokkal kereskedjenek a bolhapiacokon és az interneten. A parlament szigorította a büntető-törvénykönyvet, és ennek értelmében akár két évig terjedő elzárással is sújtható az, aki totalitárius tartalmat hordozó tárgyakat állít elő, vagy árusít. Büntetendő lesz ezentúl a kommunista szimbólumok terjesztése is. Lengyelországot tekintik a náci szimbólumok legnagyobb gyártójának és exportőrjének Európában. (MR)
NEVETSÉGES ÜLDÖZÉS
Nem kell ennél ékesebb bizonyíték arra, hogy folytatják a régi marxista hazugságokat, a fenti hírben. A II. világháborúnak máig is élesen eltérőek az utóhatásai, értékelései. Ebben semm új nincs, ez természetes folyamat. A baj a hazugságokkal van. Mint minden esetben. Ugyanis, ha a világháború valós tényeit és adatait közzétennék, akkor azok egyértelműen megmondanák a történelmi igazságot. Ami pedig a jelképek üldözését illeti nevetséges, mert ez kulturális kérdés. Ezzel az erővel a régi, korabeli könyveket és újságokat is üldözhetnék a múzeumokban, levéltárakban. Ez az egész cirkusz csak a gyávák és bűnözők mesterkedése.
TOTALITÁRIUS RENDSZER?
A volt a szovjet mintájú zsidóbolsevista rendszerek mindegyike, 1917-től napjainkig diktatúra volt és ma is az. Ez még Ázsiában ma is megvan. Nálunk meg cionista-globalista diktatúra van. Csakhogy a vörösgyilkos birodalomról, Kínáról nem illik beszélni, mert az USA-t szorongatja. Ha van totalitárius rendszer, akkor a liberális kapitalimus és globalizmus az. Hitler, Mussolini alatt szellemi, művészeti, tudományos szabadság volt. Virágzott a kultúra és magas életszínvonalat biztosítottak, a legalsóbb munkástömegeket fölemelték és olyan szociális vívmányokat adtak, amelyeket azóta sem látni sehol. Ráadásul a néptömegek lelkesedtek ezen rendszerekért, semmiféle kényszert nem szenvedtek. Németország és Olaszország mai fejlett állapotát a háború előtti rendszereinek köszönheti, de ezt ma letagadják. Kép: korabeli német képek